Festőhengerek
Schuller Baseline festőhenger kültérre 27cm
A schuller Baseline egy 18 mm szálhosszú és 27 cm széles festőhenger, amelynek szörzetét kötött poliészter és poliakril kombinációja adja. Leginkább érdesebb kültéri falfelületek festésére alkalmas. Tekintse meg kültéri falfesték kínálatunkat és válasszon hozzá prémium minőségű festéket
Schuller Microline piros csíkos univerzális festőhenger 25cm
Schuller Microline piros csíkos univerzális henger nyéllel 25 cm
Rövidszőrű 25 cm hosszú, 9 mm szálhosszú festőhenger nyéllel. Profi minőség mikroszálból, extrém magas festékfelvevő és egyenletes festékleadó képességgel. A huzat szinte szösz- és fröcskölésmentes; sima, egyenletes felületstruktúrát eredményez. Minden henger oldalnyírással rendelkezik, melynek köszönhetően a munka csíkmentes lesz. Alkalmas falfestékek, lazúrok, lakkok és zománcok számára, sima felületektől, egészen az enyhén érdesig.
Schuller Goldline sárgacsíkos henger beltéri falfestékhez 25cm
Schuller Microline Pro festőhenger falfestékekhez 18cm
Schuller Baseline kültéri hosszúszőrű festőhenger nyéllel 27cm
Schuller Microline Pro festőhenger falfestékekhez 10cm
Schuller csőfestő henger
A Teddy hengerek elengedhetetlen eszközei a festési feladatok elvégzésének, mivel a szerepüket tekintve, fontosnak számítanak a precíz és professzionális festési eredmény elérésében. A következő néhány sor rövid betekintést enged a festőhengerek világába, bemutatva a különböző típusokat, alkalmazási módjaikat, illetve arra is választ kaphatunk, hogy miért éri meg minőségi hengerrel dolgozni.
Festőhengerek széles választékban kaphatóak, különböző méretekben és az anyagok tekintetében is széles a kínálat azért, hogy megfeleljenek a különféle feladatoknak és felületeknek. A kisméretű hengerek ideálisak a nehezen hozzáférhető helyek, mint például a sarkok és a peremek festéséhez. A nagyobb hengerekkel viszont gyorsan és hatékonyan festhetünk méretesebb felületeket.
Milyen anyagból készülhetnek a festőhengerek?
A henger anyaga is fontos szempont, mivel ez befolyásolja a festék felvitelének minőségét és mennyiségét. A gyapjú, műszőrme, mikroszálas és hab hengerek csak néhány példái a különböző anyagoknak, amikből készülhetnek. Mindnek megvan a maga előnye és hátránya, így a választásnál fontos figyelembe venni a festési feladatot és a festék típusát.
A minőségi termékek használatának számos előnye van. Ezek a hengerek gyakran tartósabbak és jobban bírják a használatot, a kopást. Emellett jobb a festékfelviteli képességük, ami egyenletesebb és simább felületet eredményez. Továbbá, a minőségi hengerek gyakran kevesebb festékcseppenést és "csíkozást" eredményeznek, ami szintén hozzájárul az esztétikusabb végeredményhez.